SAVO
Radenie produktov
13 položiek celkom
Výpis produktov
Akcia
7,74 €
8,09 € vrátane DPH
6,58 €
/ bal
Jednotková cena:
0,47 € / 1 ks
Pracie kapsule na bielu aj farebnú bielizeň, v balení 14ks
Tip
2,55 € vrátane DPH
2,07 €
/ ks
Jednotková cena:
1,72 € / 1 l
Čistiaci prípravok Savo Original v balení XL s objemom 1,2L
Tip
3,39 € vrátane DPH
2,76 €
/ ks
Jednotková cena:
5,52 € / 1 l
Sprej na odstránenie plesní z povrchov, v balení s objemom 500ml
Ovládacie prvky výpisu
13 položiek celkom

