UPOZORNENIE: Pre zákaznikov bez IČO (fyzické osoby) je možný iba OSOBNÝ ODBER a platba V HOTOVOSTI.

Pulirapid Aceto 750ml

Kód: 401031
Akcia
Značka: Pulirapid
2,93 € / ks 3,52 € vrátane DPH
Skladom

iba 18+
Na malé plochy: batérie z nehrdzavejúcej ocele, keramické umývadlá, vane a bidety...

Detailné informácie

Podrobný popis

Použitie

Na malé plochy: batérie z nehrdzavejúcej ocele, keramické umývadlá, vane a bidety - nastriekajte niekoľko kvapiek na vlhkú špongiu alebo handričku, vyčistite požadované predmety a potom opláchnite vodou. Na obzvlášť znečistené nerezové časti práčok, umývačiek riadu, naparovacích žehličiek, čajových kanvíc, kávovarov atď.

Prípravok nalejte nezriedený, nechajte niekoľko minút pôsobiť a potom dobre opláchnite. Vyčistené predmety sa budú krásne lesknúťNa veľké plochy (podlahy, dlaždice, keramika a smaltované povrchy): 0,1 litra na 1 až 2 litre vody.

Upozornenie

Nepoužívajte na mramor, žulu a iné prírodné kamene, farebné lamináty a plasty, vírivé vane, horúce predmety a povrchy. Pred čistením otestujte výrobok na malej skrytej ploche tak, že necháte niekoľko kvapiek Pulirapidu pôsobiť 5 minút a potom opláchnete vodou. Tým sa určí odolnosť materiálu.

Zloženie

5-15% Neionogénne Tenzidy, obsahuje maximálne 24,5 % kyseliny fosforečnej. Biologická odbúrateľnosť 90%.

Upozornenie

R38-Dráždi pokožku, R41-nebezpečenstvo vážneho poškodenia očí, S2-uchovávajte mimo dosahu detí, S18-opatrne manipulujte s obalom a otvárajte ho, S25-vyhnite sa kontaktu s očami, S26-ak dôjde ku kontaktu s očami, okamžite ich vypláchnite vodou a vyhľadajte lekársku pomoc, S37/39-používajte vhodné ochranné rukavice a ochranné okuliare alebo tvárový štít, S46-po požití okamžite vyhľadajte lekársku pomoc a ukážte tato obal alebo etiketu, S50-nemiešajte s Candegginom alebo inými čistiacimi prostriedkami. Na predaj len osobám starším ako 18 rokov.

Nebezpečenstvo

Môže byť korozívne pre kovy. Spôsobuje vážne popáleniny kože a poškodenie očí.

Korozívne a žieravé látky

Varovanie

Nevdychujte výpary. Po manipulácii sa dôkladne umyte. Noste ochranné rukavice / ochranný odev / ochranné okuliare / ochranu tváre. Uchovávajte uzamknuté. Uchovávajte iba v pôvodnom obale. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: