Z histórie

Z histórie

Na predaj samolepiacich bločkov sa špecializujeme už od roku 1994. Postupnou činnosťou sme okrem skúseností rozširovali aj paletu našich produktov pre kvalitné zabezpečenie vašej firmy či domácnosti. V súčasnosti ponúka široký sortiment od popredných dodávateľov. Vlastnosti všetkých našich výrobkov sú pravidelne laboratórne testované a overené zákazníkmi po celom Slovensku.


Kvalita

Elegantný dizajn

Produkty šetrné
k životnému prostrediu


Bloom servis

Svojich zákazníkov si vážime a preto je samozrejmosťou naša podpora počas celého procesu. Pred nákupom poradíme a v prípade potreby poskytneme vzorky na odskúšanie. Množstevné cenové zvýhodnenie je samozrejmosťou. Tovar vám dovezieme a na podporu predaja vám i vašim zákazníkom poskytneme produktové katalógy.

Bloom servis

Prezrite si naše produkty. Veríme, že vyhovieme vašim požiadavkám a nájdete to, čo potrebujete.


Naše zásady

Naše zásady

Všetko v našom obchode je vyberané a vyrobené s dôrazom na kvalitu. Veríme, že si z našej ponuky vyberiete a so svojim nákupom budete spokojní. Pozrite si sortiment v našom e-shope alebo sa zastavte osobne. S výberom vám radi pomôžeme.

Kontaktný formulár

Chcete sa nás niečo spýtať? Napíšte nám.


Vaše osobné údaje spracúvame za účelom vybavenia Vašej správy a/alebo dopytu. Viac informácií o spracúvaní osobných údajov nájdete v Zásadách ochrany osobných údajov.