UPOZORNENIE: Pre zákaznikov bez IČO (fyzické osoby) je možný iba OSOBNÝ ODBER a platba V HOTOVOSTI.

Clin Windows & Glass 500ml rozprašovač

Kód: 401190
Značka: Clin
1,91 € / ks 2,29 € vrátane DPH
Skladom

čistič okien s alkoholom

Detailné informácie

Podrobný popis

Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých omyvatelných ploch (napr . sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenej stoly atď .). Patentovaná hydraulická pištoľ umožňuje nanášať prostriedok vo forme aktívny stabilnej pěny priamo na čištěné miesto, kde sa déle udržia na povrchu, nestéká a vďaka tomu pôsobí na nečistoty dlhšie čas. Pištoľ ďalej umožňuje rozptýlenie produktu vo forme spreje (odklopením sítka z konca pištoľ), a tým ošetrí väčší plochu.

Pištoľ je zároveň priveľa praktická a ponúka dokonale pohodlný úklid. Na rozdiel od iných prostriedkov na obloky vám Clin zaručí a vďaka speciálnímu zloženie garantuje:
- vynikajúci čiastiaci účinok, ktorý zanechá plochu zaručene vždy beze šmouh - žiarivý lesk po dlhšie čas než ostatní prostriedky vďaka receptuře Nano Protect - ochranu povrchu okien pred opätovným zašpiněním a vznikem škvŕn od kvapiek po daždi vďaka patentované technológiu Nano-Protect založené na neviditeľných částečkách 


Použitie: Čištěné plochy sa nemusia pred aplikáciou Clinu obmývať. Produkt rovnomerne naneste na povrch čištěné plochy a nechajte chvíľu pôsobiť. Ďalej otřete do sucha suchým hadříkem, papírovými utěrkami lebo gumovou stěrkou.
Upozornenie: Nenechávajte prostriedok zaschnúť na plochách bez rozotretie.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: