Lepiace pásky

Odkazové bločky


 O nás 

 

Rok 1994 bol rokom, ktorý rozhodol o ďalšom smerovaní Bloom s.r.o. Firma sa začala na slovenskom trhu orientovať na predaj samolepiacich pások. S výraznou podporou výrobcu lepiacich pások, ktorého výrobky boli u nás známe dávno pred rokom 1989, sme sa postupnými krokmi zaradili medzi významných slovenských dodávateľov samolepiacich pások. Pásky so značkou AERO sa v priebehu rokov stali zárukou kvality v oblasti baliacich materiálov. Ponuka sa rozšírila aj o kancelárske a rôzne špeciálne pásky a najmä o samolepiace bločky. Pásky a bločky AERO sa na Slovensku ale i v mnohých ďalších krajinách presadili vďaka svojej kvalite, spoľahlivosti, širokej ponuke a výhodnej cene. Ponuka AERO dokázala odolať silným konkurenčným tlakom lacnej ponuky z Ázie ale v roku 2015 nedokázala prežiť zlé investície výrobcu do technológií nesúvisiacich s výrobou pások a bločkov. 31.marca 2015 AERO d.d. Slovinsko ukončilo výrobu.


Okamžite po oficiálnom oznámení o ukončení výroby pások a bločkov v Slovinsku sme pristúpili k nahrádzaniu jednotlivých výrobkov v našej ponuke. Zamerali sme sa na európskych výrobcov. Dôraz pri výbere nových výrobkov sme kládli hlavne na kvalitu, aby sa vyrovnala alebo aby prekonala kvalitu z našej predchádzajúcej ponuky. Ďalšou dôležitou úlohou bolo zachovanie širokej ponuky a primeranej ceny. Naša nová ponuka, záujem a ohlasy našich odberateľov sú dôkazom toho, že sa nám to podarilo.


Sme pripravení poskytnúť Vám ďalšie potrebné informácie, poradiť a pomôcť pri výbere najvhodnejšieho výrobku. Samozrejmosťou je poskytnutie vzoriek na odskúšanie vhodnosti samolepiacich pások na konkrétne účely.


Pavol Strmenský